Vítejte na webových stránkách MATEŘSKÉ ŠKOLY JESENICE,
okres Praha - západ

AKTUÁLNĚ 2021/2022

3.9.2021 Pokud jste již obdrželi od třídních učitelek přístupové údaje do komunikačního systém naší MŠ MS Teams, budete mít jeho prostřednictvím rychlý a snadný přístup k informacím ze školky. Doporučujeme všem si aplikaci Teams stáhnout do mobilu přes Google Play nebo iOS a potom ji budete moci plně využívat pro komunikaci ve svém třídním týmu, nebo i v obecném rozhraní. Komunikujeme s rodiči výhradně v Teamsech, zde na webu budou zveřejňovány informace pouze rámcové povinné a podstatné pro veřejnost. Věříme, že to zvládneme všichni. V případě potíží s přihlášením, požádejte o konzultaci své třídní učitelky, či ředitelku školy. Děkujeme za spolupráci.

15.6. 2021 OZNÁMENÍ: Ředitelka MATEŘSKÉ ŠKOLY JESENICE, okres Praha - západ stanovuje na školní rok 2021/2022 (od září 2021) dle výpočtu v souladu s vyhláškou 14/2005 Sb. ve znění pozdějších předpisů úplatu za předškolní vzdělávání (školné) na 623 Kč za měsíc. Prosíme rodiče, jejichž děti od září pokračují v docházce do naší MŠ, aby si přenastavili trvalý příkaz. Školné neplatí rodiče dětí s povinným předškolním vzděláváním (nar. 1.9.2015 - 31.8.2016 a starších). Školné je splatné vždy do 15. dne daného měsíce (na září tedy do 15. září atd.)

Uložit